Is e-voting currently used in any elections with EMB participation? - Poland

Country: 
Poland
Question: 
Is e-voting currently used in any elections with EMB participation?
Answer: 
No, e-voting is not used currently
Source: 

Poland, Election Code 2011 (as of 10 August 2019 in Polish), (English version as of 2011), accessed 15 September 2019

Art. 52. § 1. Przed przystąpieniem do głosowania wyborca okazuje obwodowej komisji wyborczej ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie dokument umożliwiający stwierdzenie jego tożsamości.

§ 2. Po wykonaniu czynności, o której mowa w § 1, wyborca otrzymuje od komisji kartę do głosowania właściwą dla przeprowadzanych wyborów, opatrzoną jej pieczęcią. Wyborca potwierdza otrzymanie karty do głosowania własnym podpisem w przeznaczonej na to rubryce spisu wyborców. [...]

§ 6. Wyborca wrzuca kartę do urny znajdującej się w dostępnym i widocznym miejscu lokalu wyborczego, w taki sposób, aby strona zadrukowana była niewidoczna.